הביטחון במגבון

לא תמיד אפשר להימנע מכניסה לשירותים ציבוריים, בטח לא עם ילדים. מה עושים? מתאפקים? מרפדים? מרחפים? לא, פשוט שולפים מגבון סנובון ToGo לניקוי ולחיטוי מושב האסלה לפני שמתיישבים

 

הרגע הלא נוח כשהילד צריך לשירותים הציבוריים ועכשיו

 

זה לא סוד ששירותים ציבוריים הם בעיה, גם כשהם נראים נקיים, הדבר האחרון שמרבית האנשים ירצו זה לשבת עליהם ובצדק. אי אפשר לדעת מה מצב הניקיון וגם אי אפשר לקחת את הצ'אנס. הפתרון הכי יעיל תיאורטית היה ללכת לשירותים רק בבית, אלא שזה אינו ישים, תמיד יש מצבים שבהם צריך להשתמש בשירותים. זאת הפעם שבאמת, אבל באמת, צריך, או כשהילד כבר צועק שהוא לא יכול להתאפק וכמובן שזה תופס תמיד על עצירה לתדלוק בנסיעה ארוכה. בקיצור אי אפשר להתחמק מזה ומאוד לא מומלץ להתאפק, זה פשוט לא בריא.

עד עכשיו ריפדנו, העברנו נייר טואלט על מושב האסלה, ריחפנו מעל, הרמנו את הילד, כרענו עם נעליים על מושב האסלה, לקחנו מגבון או כל פתרון אחר. עזבו את זה שכל פתרון אחר לא באמת מגן עלינו, סופסוף מישהו חשב עבורנו על פתרון לבעיה. המגבון החדש מבית סנו – סנובון to go, מגבונים אנטי-בקטריאליים המיועדים לחיטוי מושב האסלה, שקוטלים 99.9% מהחיידקים להיגיינה מקסימלית. המגבונים נמכרים באריזה קטנה (20 מגבונים), קלה ונוחה לנשיאה, הם נבדקו דרמטולוגית ומכילים אלכוהול לייבוש מהיר.

 

מגבוני סנובון לניקוי וחיטוי האסלה כי לפני שמתיישבים – מחטאים

 

למה מגבוני סנובון ולא כל אחת מהשיטות שהזכרנו? ובכן כי למרבית השיטות פשוט התרגלנו, אבל לא באמת הקדשנו להם מחשבה. השורה התחתונה והמצערת היא שהן פשוט לא באמת מגנות. כלומר אנחנו עושים את כל המאמצים להגן על עצמנו מחיידקים אך בעצם לא מגנים בכלל.

 

 

לרפד או לא לרפד? התשובה היא לא לרפד

 

לרפד או לא לרפד?

אתם מכירים את זה, אתם רצים עם הצאצא על הידיים, תרים במבט אחרי השלטים לשירותים ומגייסים את הטון הכי רגוע שלכם כדי לשכנע להתאפק, ואחרי כל הריצה וההמולה, נכנסים לתא השירותים ופתאום צריך להתחיל לרפד. די מצחיק שדווקא ריפוד היא טקטיקה כל כך נפוצה כי אם רגע נחשוב על זה אין שום דבר בנייר טואלט שיכול להילחם בחיידקים או לשמור על ההיגיינה. בעצם הטקטיקה של ריפוד האסלה אולי מרגישה יעילה אך היא לא. יותר מזה, נייר טואלט בשירותים ציבוריים הוא לא בהכרח הדבר הכי סטרילי, אז הנה עוד טיפ: תמיד הוציאו כמה ריבועים וזרקו לפח לפני שאתם משתמשים בנייר הטואלט בעצמכם.

 

ילד אינו משקולת, ולהרים אותו לא נחשב שעת כושר

 

שעת כושר בשירותים?

הרתיעה הטבעית שיש לכולנו מלשבת בשירותים שאינם "שלנו" ברורה. נתזי שתן, טפטופים, התזות וסתם תחושה אישית לא נעימה מביאות אותנו לחפש דרכים כמו לרחף מעל השירותים או להרים את הצאצא ולקוות שלא יהיו פספוסים, או לחלופין ששרירי הידיים שלנו יחזיקו מעמד. המטרה היא אחת – להימנע בכל מחיר ממגע עם האסלה ומילא כשזה מספר אחד, אבל כשזה מספר 2, צמד המילים "יש לי עוד", הוא רגע שיא של גבול הסיבולת ההורית. ריחוף הוא לא כיף גדול גם למבוגרים, הוא לא מאפשר פעולה טבעית של שלפוחית השתן או שרירי האגן ומקשה על כל הפעולה. הדרך למנוע את כל זה היא פשוט לחטא את מושב האסלה.

 

המגבון לפח וחסל – כמה שניות לניקוי ולייבוש והאסלה בטוחה

 

ניגוב מושב האסלה? בואו נפתח את זה רגע

אחרי שביססנו את הנקודה שמגע עם אסלה לא מחוטאת הוא מה שאנחנו מנסים להימנע ממנו בכל מחיר, בואו נדבר על משמעות הניגוב. ניגוב עם נייר טואלט אכן פותר את הרטיבות אך זה אינו ניגוב אלא מריחה. ניגוב עם מגבון אולי ייתן לפעולה ריח טוב יותר והרגשה טובה, אך מגבון אינו מחטא ובטח אינו יעיל לחיידקים המצויים באסלות שירותים. לכן, כל ניגוב שאינו עם חומר ניקוי לא באמת מנקה ומחטא. מגבוני סנובון לא רק מנקים ומחטאים, הם מתייבשים במהירות כדי לאפשר הרגשה נעימה.

חזרה >