מהפך לפח: איך תגרמו לאיזור האשפה בבית להיות נקי ומסודר?

למרות שאתם זורקים לתוכו את כל הפסולת הביתית והמשפחתית, הפח ממש לא חייב להיראות פח. הנה כמה רעיונות שיגרמו לאזור האשפה בבית להיראות טוב יותר.

 

 

במטבחים רבים פח האשפה מאוחסן בארון מתחת לכיור ותופס לא מעט מקום. לפעמים הוא אפילו מקשה להגיע לחומרי הניקוי שנמצאים מאחוריו. אז מה עושים? יש המון מקומות בבית שאפשר להסתיר בהם את הפח בצורה יצירתית. דרך נוספת אפשרית - להפוך אותו לאלגנטי יותר כך שניתן יהיה להציג אותו גם מחוץ לארון.


מה שכן, זה לא משנה איזה פח יש לכם, אתם לא רוצים שהוא יטפטף וישאיר סימנים או שהשקית תיקרע לכם בדרך. אל תשכחו להוסיף לפח שקיות אשפה EXTRAשל סנו סושי, שהן חזקות ועמידות, נשלפות בקלות ללא תלישה ויש להן גם שרוך לנשיאה וקשירה קלה ונוחה.


1. סל אחסון לגישה קלה יותר


אם בכל זאת החלטתם להשאיר את הפח מתחת לכיור, הצמידו לדלת הארון מבפנים סל תליה. אפשר למצוא סלי תליה בחנויות רבות או אפילו להזמין אונליין. לא רק שתוכלו לשמור על הפח בתוך הארון, הגישה אליו תהפוך לקלה ונוחה יותר ולא תצטרכו לעבור דרך הפח כדי להגיע למוצרי הניקיון שמאחוריו בארון.


2. עגלת מטבח עם תא לאשפה


יש לכם מקום במטבח עבור רהיט נוסף? אם כן, אולי תשקלו להוסיף עגלת מטבח ניידת. היא גם תעניק לכם שטח אחסון נוסף וגם אפשר להכניס אליה את פח האשפה. ארונית אשפה


אם אתם רוצים שהפח יישאר מאחורי דלתות סגורות, אפשר לאחסן אותו בארונית קטנה ייעודית לו. את הארונית ניתן להעמיד לאורך הקיר, בפינה או על יד הדלפק. מלבד הפתרון לפח היא יכולה להוסיף טאץ' עיצובי למטבח ולהיראות נהדר.


3. פח DIY


מי אמר שפח אשפה צריך להיות משעמם? הוציאו את האמן שבכם ותנו לפח שלכם מהפך מהחלומות. אתם יכולים לצבוע אותו, לצייר עליו, להדביק עליו טפט – כל מה שעולה על דעתכם. ברגע, פח האשפה המשעמם יהפוך ליצירת אמנות ואז תוכלו להציג אותו לראווה גם מחוץ לארון.


4. השתמשו בסל גדול


לא מוכנים להיפטר מפח האשפה שלכם שכבר ידע ימים טובים יותר וכבר מזמן אתם לא מוצאים את המכסה שלו? אין בעיה. הכניסו אותו לסל נצרים גדול. שלרוב מגיע עם מכסה משלו. הוא גם יוסיף צבע ועניין למטבח וגם האשפה תהיה סגורה בתוכו ולא תסריח את המטבח.


5. נסו חבית יין


למראה כפרי אמיתי, אתם יכולים להוסיף חבית יין ישנה למטבח שלכם. בעיקר אם יש לכם מקום והחלל נראה ריק. כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את המכסה בחלק העליון של החבית ולהשתמש בו.

חזרה >